Na některých úřadech Karlovarského kraje otevřou i na Silvestra
Karlovy Vary 29. prosince () – V některých městech Karlovarského kraje bude možné zajít na úřad i na Silvestra, i když ne až do 17:00, jak by odpovídalo běžné středě. Zejména lidé, kteří potřebují vyřídit své záležitosti na dopravním odboru, tak mají šanci ještě v posledním dni roku, vyplynulo z ankety v kraji.
„V Chebu budou ve středu kvůli pokladně úřední hodiny od 07:30 do 10:00,“ řekla dnes mluvčí chebské radnice Martina Kuželová. Davy lidí u přepážek na oddělení registru vozidel a řidičů se možná v Chebu podaří zvládnout. „U přepážek v Chebu je sice plno, ale podle sdělení vedoucího oddělení Vratislava Kovaříka dnes budou všichni, co přišli, určitě uspokojeni. Pomohlo tomu přechodné navýšení počtu tamních pracovníků o dvě síly, a to včetně vedoucího,“ doplnila Kuželová.
Ve středu se bude pracovat i v Sokolově. Tam posílili v posledních týdnech úřední hodiny na dopravním registru i na soboty. „Za poslední sobotu zvládli pracovníci oddělení 80 lidí. Jestli se všechny podaří do středy vyřídit, se těžko odhaduje. Úřední hodiny ale budeme mít až do 13:00,“ řekla tajemnice sokolovské radnice Miroslava Kurcová.
Naopak podle webových stránek zůstane ve středu kvůli nutným účetním uzávěrkám pro veřejnost zcela uzavřen karlovarský magistrát.
Od 7:30 do 12:00 bude pracovat pro veřejnost i městský úřad v Aši na Chebsku. V Kraslicích na Sokolovsku budou ve středu úřední hodiny od 8:00 do 11:30.
Pavel Peňás vju

Převzato pomocí RSS: Přečíst celý článek: Na některých úřadech Karlovarského kraje otevřou i na Silvestra
Share This